Po lind një histori dashurie mes Beatrix dhe Donaldit? Reagon ish-banori i “BBV”

Ish-banori i “Big Brother Vip”, Kledi Hysa, teksa tregonte për eksperiencën e tij në reality-show, pohon se  përqafimet e Donaldit dhe Beatrixës janë lojë, duke nënkuptuar se dyshja nuk kanë pëlqim të vërtetë për njëri-tjetrin.

Këshilla që ai ka për dyshen është që të mos e zgjasin shumë lojën, sepse familjet e tyre jashtë mund ta keqkuptojnë dhe të lëndohen.

LEXO EDHE  Nuk i pëlqen Beatrix? Veprimi i Romeos që ngriti dyshimet

“Kjo që po bën Triksa me Donaldin është një lojë. Vetëm që mos zgjasë shumë loja. Sepse ka dhe njerëz që mund të preken. Triksa ka familjen e vetë, dhe Donaldi dhe mund të lëndohen”- tha Kledi në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora.