Donald Veshaj puth Beatrixën dhe e prek poshtë batanijes (VIDEO)

Donald veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të afrimitetit të tyre.

Ditën e sotme teksa shijonin diellin, ata qëndronin të përqafuar gjatë gjithë kohës. Të mbuluar me batanije, dyshja ka nisur të shkëmbejë puthje në fytyrë e ca prekje poshtë batanijes.

Kamerat kanë fokusuar këtë moment, kur Donaldi prek Beatrixën poshtë batanijes ndërsa ajo e përkëdhel.

LEXO EDHE  Arbana Osmani ‘përplaset’ me Monikën: Po fyen publikun, po luan me fjalët

Ndjekësit nuk e kanë pritur aspak mirë raportin e tyre dhe afrimitetin që po tregojnë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” dhe e gjithë kjo vjen falë raportit të Donaldi ka lënë pezull me moderatoren Bora Zemani.