Sarah Berisha mes lotësh: Prindërit ma lanë porosi mos të lidhesha

Blogerja Sarah Berisha teksa bisedonte me Antonelën është shprehur e shqetësuar për imazhin që ajo ka lënë tek familja e saj.

Me lot në sy ajo u përpoq të shpjegonte se është shumë në merak nëse ka zhgënjyer apo jo prindërit e saj.

LEXO EDHE  FOTO/ Neymar zbulon të dashurën e tij të re, shfaqet bashkë me blogeren e njohur

“Prindërit më kishin lënë porosi që të mos krijoja një lidhje këtu dhe jam shumë e shqetësuar se çfarë mendojnë ata”, tha ajo.