Berisha cakton datën, ja kur do të mbahet Foltorja me shqiptarët e SHBA

Pas përfundimit të foltoreve në strukturat dhe anëtarët e PD në Shqipëri, ish-Kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë një tjetër foltore, me shqiptarët që jetojnë në SHBA.

Sot, Berisha ka publikuar datën dhe orën e takimit që do të mbajë me demokratët shqiptarë që jetojnë në SHBA.

LEXO EDHE  Miqësorja me Shqipërinë, Spanja pas 18 vitesh rikthehet të luajë në Barcelonë

Ish kryeministri ka njoftuar për orën dhe vendin të gjithë demokratët shqiptar që jetojnë përkatësisht në: New Yeresey, New York, Pensylvania, Connecticut etj.