E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Foltore

Etiketim: foltore

Duma-socialistëve: Boll përdorët “Foltoren” në PD për të fshehur të vërtetat...

Deputetja demokrate Grida Duma, gjatë fjalës së mbajtur në Kuvend, ka kërkuar nga mazhoranca socialiste, që të mos përdorë situatën në të cilën ndodhet...

Basha: I përgatitur për çdo skenar që mund të prodhojë 11...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se është i përgatitur, bashkë me partinë e tij për gjithçka që mund të ‘prodhojë’ ajo çka...

VIDEO/ Basha: Më 11 dhjetor nuk ka Kuvend të PD, por...

Kreu demokrat, Lulzim Basha, u shpreh në një intervistë për News 24, se Kuvendi i PD-së është në 18 dhjetor, ndërsa në 11 dhjetor...

Kuvendi i 11 dhjetorit, ja degët e PD që do të...

Nga degët e Partisë Demokratike vijon edhe sot publikimi i emrave të delegatëve që mbështesin Kuvendin Kombëtar të 11 dhjetorit. Prej disa ditësh, nga degët...

Sali Berisha njofton Foltoren e radhës , ja ku dhe kur...

Ish-Kryeministri Sali Berisha do të vijojë takimet me anëtarët dhe simpatizantët e PD edhe gjatë javës që vjen, në kuadrin e turit të pagëzuar...

Berisha cakton datën, ja kur do të mbahet Foltorja me shqiptarët...

Pas përfundimit të foltoreve në strukturat dhe anëtarët e PD në Shqipëri, ish-Kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë një tjetër foltore, me shqiptarët që...

Foltore edhe me shqiptarët e SHBA, ja çfarë njofton Floriana Garo

Floriana Garo, Drejtorja e Komunikimit të 'Foltores' së ish-kryeministrit Sali Berisha ndodhet në një vizitë në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

VIDEO/ Berisha në Kuçovë: “Foltorja”, shpresa e vetme e shqiptarëve

Ish-Kryeministri Sali Berisha nga "Foltorja" e Kuçovës, ku po zhvillon takimin e rradhës mes anëtarët dhe strukturat e Partisë Demokratike, u shpreh se kjo...

VIDEO/ Berisha: 11 dhjetori dita e rithemelimit të PD. Rama e...

Disa dhjetra mbështetës dhe anëtarë të Partisë Demokratike të Burrelit iu bashkuan sot takimit të ish-Kryeministrit Sali Berisha, në kuadrin e turit të "Foltores". Berisha...

Nuk iu bashkua Foltores, Bujar Vreto reagon pas akuzave: Nuk më...

Bujar Vreto, kryetar i PD në Librazhd iu është përgjigjur akuzave lidhur me mospjesëmarrjen e tij në “foltoren” e organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha....

“Foltorja” e Berishës me gratë, Vokshi: Më të fortë, më të...

Sot, në orën 17.00, në ambientet e hotel Rognerit, ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me Foltoren me gratë demokrate. Kryetarja e Lidhjes së Grave...

Nga Rama e Basha, te Suel Çela/ Ja akuzat e Berishës...

Ish-kryeministri Sali Berisha pasditen e së premtes ka zhvilluar “Foltoren” e radhës në Librazhd, aty ku ka qenë i pranishëm edhe ish-presidenti Bujar Nishani. Nga...

A do rrisësh një këlysh të dytë? Berisha nuk mban dot...

Ish-Kryeministri Sali Berisha nuk ka mbajtur dot të qeshurat kur një prej të pranishmëve në Foltoren e Librazhdit e pyeti nëse do të rriste...

Të Fundit