Monika Lubonja shpreh hapur mospëlqimin për Antonelën: Është e rrezikshme, vetëm sheh

Monika Lubonja shprehu hapur mospëlqimin e saj për Antonelën. Teksa po bisedonte me Arjola Demirin, Monika tha se ajo është e rrezikshme dhe nuk e ka kputuar ende se me çfarë qëllimesh ka hyrë ajo brenda.

“Ajo vetëm hedh sytë, na shikon. Kjo biondja është bërë më e rrezikshme se ajo tjetra. Nuk di të them se me çfarë qëllimesh ka ardhur këtu”-tha Monika.

LEXO EDHE  Të martuar dhe me fëmijë/ Ky është çifti i vetëm i krijuar në ”Big Brother” që janë ende bashkë

“Kam përshtypjen se gjysma do të dalin në pah tani se ishin të frikësuar. Shpresoj të nxjerrin anët më të mira se tani nuk kanë kujt t’ja lejnë fajin”- i tha Arjola.