Albana Osmani e thotë troç: Një grua single duhet të bëjë seks sa herë të dojë

Foto: Instagram

Albana Osmani, e ftuar në emisionin “Ndryshe”, ka folur shumë hapur për jetën e saj private dhe gratë. Ajo tregoi se “të dashurin që ka imagjinuar, e ka pasur edhe në të vërtetë”.

Sa i përket martesës moderatorja është shprehur se do bënte një ceremoni kurorëzimi vetëm sepse është dëshirë e prindërve të saj.

“Të dashurin që kam pasur imagjinar, e kam pasur dhe në të vërtetë. Duke pasur parasysh prindërit e mi që vitet e fundit thonë do martohesh? Gjeje dikë? Kur mendoj veten duke u kurorëzuar mendoj prindërit e mi që do ndihen mirë, përveç dashurisë dhe lumturisë që është tjetër gjë. Do e bëja për prindërit sigurisht. Kur je me njeriun e duhur, mendoj se është e bukur. Një njeri single duhet të bëjë seks sa herë ta ndjejë. Nuk di të ketë një program për seksin.”– tha Albana Osmani.

LEXO EDHE  Kejvina Kthella martohet në fshehtësi? Video që ngre dyshimet

Gjatë intervistës Albana ka paralajmëruar se do vijë në televizion me një program të sajin dhe “për këtë gjë po punon momentalisht”.