“Nuk po marr dot frymë”/ Fifi largohet përfundimisht nga “Big Brother VIP” (VIDEO)

Foto: Instagram

Fifi ka vendosur që për shkak të gjendes emocionale të rënduar të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Dua t’ju informoj se unë duhet të lë sot shtëpinë. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të merrem pak me veten. Duhet të kujdesem për veten dhe nuk mund të vazhdoj më. Nuk po marr dot frymë këtu brenda”- tha ajo.

Banorët e përlotur nisën të përshendeten me këngëtaren dhe para largimit ajo u tha: “Jam banore shumë e fortë, ta dini që po jua bëj lojën më të lehtë meqe po iki”.

LEXO EDHE  Meridian Ramçaj dhe Einxhel Shkira të zhgënjyer nga Fifi: Më tradhtoi, më la në rrugë