Meta takohet me Ramush Haradinajn

Presidenti i  Shqipërisë, Ilir Meta, po qëndron në Kosovë për dy ditë me radhë. Ai do të zhvillojë takime me liderët institucional dhe me drejtuesit e partive politike.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm Meta është takuar me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë Kosovës, Ramush Haradinaj në selinë në Prishtinë.

LEXO EDHE  Vrasja e ish-deputetit/ Zbardhet dëshmia e re e bashkëshortes