Humbi ndjenjat në transmetim live, Flori Mumajesi bën gjestin më të bukur për Fifin (Video)

Foto: Instagram

Flori Mumajesi dhe Fifi kanë një shoqëri të ngushtë me njëri-tjetrin aq sa dikur përflitej se ishin të lidhur.

Së fundmi, pas situatës së komplikuar që Fifi kaloi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Flori ka postuar në Instagram një video të Fifit duke kënduar këngën që shkroi brenda shtëpisë dhe i jep mbështetje.

“E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre! Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb” Një këngë krijuar nga ty Fifi aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”- shkruan Flori.

LEXO EDHE  Meridian Ramçaj dhe Einxhel Shkira të zhgënjyer nga Fifi: Më tradhtoi, më la në rrugë