Batutat në studio ‘kryqëzojnë’ Ramën/ Rakipi: Çfarë do bësh në mandatin e tretë? Shkullaku: Nuk e pe çfarë bëri në 8 vite?

Diskutimet në emisionin ‘Të paekspozuarit’ mbi atë se çfarë do të bëjë qeveria Rama III ka shkaktuar të qeshura dhe ironi në emision, pas batutave mes gazetarëve Armando Shkullaku dhe Ylli Rakipi.

Shkak është bërë pyetje e Rakipit që me ironi  epytu Ramën se çfarë do bëjë mandatin e tretë, ndërkohë që nuk mungoi batuta e Shkullakut që me batutë pyeti se çfarë bëri në 8 vite?

LEXO EDHE  Skandal në Elbasan, punonjësit e Ujësjellësit shkruanin faturat nga shtëpia, qytetarët të detyruar të paguajnë mbi 200 mijë lekë

Diskutimi:

Rakipi: Çfarë do bësh në mandatin e tretë?

Shkullaku: Nuk e pe çfarë bëri në 8 vite?

Rakipi: Epo një gjë e bëri, e pamë ne (Të qeshura në studio)