Valon Shehu flirton me Beniada Nishanin, ja kërkesa që ai i bëri modeles (Video)

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua mbrëmjen e djeshme këngëtari dhe kitaristi Valon Shehu. Ai shprehu hapur një pëlqim për Beniadën.

Gjatë ditës së sotme ai ka nisur flirtimet e para me modelen. Beniada i foli italisht, por ai i tha se nuk e flet atë gjuhë dhe se do të kishte dëshirë që ajo ta mësonte.

LEXO EDHE  Dua Lipa tërhiqet nga eventi i njohur muzikor, si është gjendja e saj shëndetësore

Pjesë nga biseda:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo s’e di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada