I ra të fikët gjatë transmetimit live, “Big Brother” merr këtë vendim për Fifin

Foto: Big Brother

Fifi humbi ndjenjat mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit live të “BBV”, pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje.

Pasi e mori disi veten, Fifi ndërroi mendje dhe tha se do vazhdojë të luftojë për t’i bërë krenarë nipin dhe mbesën.

LEXO EDHE  Përfundon në spital Aleksia Peleshi, si është gjendja e saj shëndetësore

Moderatorja Arbana Osmani njoftoi se pas spektaklit këngëtarja do t’i nënshtrohet një kontrolli mjekësor dhe psikologjik për të parë nëse do jetë në gjendje ta përballojë bashkëjetesën në shtëpi me banorët e tjerë.