E zë korrenti në kabinën elektrike, humb jetën

Foto ilustruese

Një person ka humbur jetën në Durrës pasi ka rënë me kontakt me energjinë elektrike në një kabinë elektrike. Viktima është ende i paidentifikuar.

“Rreth orës 15:10, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike në lagjen 11 dhe për pasojë ka gjetur vdekjen”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Humb jetën i aksidentuari në Lezhë

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.