Atletico Madrid-Milan, publikohen formacionet zyrtare

Foto: AC Milan.com

Në Wanda Metropolitan të Madridit, Milan do të përballet me Atletico Madrid me detyrimin për të fituar në mënyrë që të mbajë gjallë shpresën për një kualifikim që duket pothuajse i pamundur.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gazetaren e prekin nga të pasmet teksa ishte live në TV

Befason trajneri Pioli, i cili ka vendosur të lërë në stol Leao dhe Ibrahimovic.

Formacionet zyrtare