Incident i rëndë në Big Brother Vip, Top Channel ndërpret transmetimin

Një incdent i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Big Brother Vip, ndërsa po diskutohej sjellja e banorëve gjatë javës.

Fitit i ka rënë të fikët LIVE në mes të emisionit gjatë një debati të fortë që pati me opinionisten Balina Bodinaku.

Shkak i debatit ishin reagimi që bëri Fifi kur mori vesh për puthjen mes Dj PM dhe Sarah.

“Fifi mendoj se ky është një reagim i përsëritur. Dhe më shumë sesa dashuron dashurinë, do vëmendjen. T’u duk sikur të iku një pjesë e vëmendjes tënde”, tha Bodinaku.

LEXO EDHE  PD e Përrenjasit publikon emrat: 60% e delegatëve i bashkohen Kuvendit të 11 Dhjetorit

Teksa opinionistja fliste, Fifi përsëriste pa pushim: “Arbana dua të lë shtëpinë” dhe menjëherë pas kësaj bie në dysheme papritur.

Menjëherë pas ngjarjes Top Channel ka ndërprerë transmetimin. Ndërkohë që ende nuk dihet gjendja e Fifit.

https://boldnews.al/2021/11/22/video-fifi-akuzon-saren-pas-puthjes-me-pm-blogerja-ia-plas-se-qares-dhe-kerkon-te-largohet-nga-bbv/