Vajzat e “Big Brother VIP” zbulojnë për herë të parë kur e kanë humbur virgjërinë

Foto: Big Brother

Banorët e “Big Brother VIP” janë treguar shumë të hapur me njëri-tjetrin, teksa kanë folur rreth eksperiencave të para seksuale. Semi ka rrëfyer se e ka humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare.

“Unë e kam humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare, atëherë e kam njohur dashurinë e jetës’’- ka treguar ajo.

LEXO EDHE  Video epike/ Pas puthjes pasionante me Dj Pm, Sarah hutohet dhe gati sa nuk rrëzohet

Pas saj Antonela ka treguar se kontaktin e parë seksual e ka pasur 17 vjeç e gjysëm, ndërsa Beatrix në moshën 22-vjeçare.