Ristani: Basha ka një grup të posaçëm, kontrollojnë dhe në restorante për përgjues

Ish-deputeti Arben Ristani në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV u shpreh se Lulzim Basha ka një grup të posaçëm që shkon ulet në restorantet që frekuenton kryedemokrati dhe kontrollojnë ambientin për përgjues të mundshëm.

LEXO EDHE  VIDEO/ “Shtëpia e barit” në Shkodër, lirohet pronarja. Bashkëshorti ende në kërkim

“Basha ka qenë paranoiak ndaj përgjimit.

Tashmë ka një grup të vetin që shkon para në restorantet që ulët dhe kontrollojnë ambientin për përgjues.”, u shpreh Ristani.