Berisha jep njoftimin, ja ku zhvillohet “Foltorja” e radhës

Foto postuar në FB nga ish-kryeministri Sali Berisha

“Foltorja” e radhës do të zhvillohet në Burrel.

Në një njoftim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha bën me dije se takimi me demokratët në Burrel do të zhvillojë nesër në ora 17:00, në Pallatin e Kulturës “Shefqet Doda”.

LEXO EDHE  Një muaj pas infektimit me Covid, ndahet nga jeta drejtori i gjimnazit

Ish-kryeministri bën apel për pjesëmarrje. “Ftoj demokratet dhe demokratët e Matit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë”, shprehet ai.