VIDEO/ “Foltorja” me gratë, ja mesazhi që jep Berisha

Foto postuar nga Berisha në FB

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në rrjetin social njoftimin për takimin e sotshëm me gratë demokrate në Tiranë.

Sot në ora 17:00 në Hotel Rogner, Foltorja me gratë dhe vajzat e LDG, shkruan Berisha.

LEXO EDHE  Vasili: Kushtetuesja, çfarë turpi dhe çfarë kapjeje nga Qeveria