‘Nëse je single, pse e puthe Borën’?/ Agravon debati mes Semit dhe Donaldit

Donaldi iu ka kërkuar pasditen e djeshme banorëve që të mos vazhdojnë me etiketimet si i dashuri i Borës pasi në lojë ka hyrë vetëm dhe vazhdon të luajë si i tillë.

Por reagimin më të fortë për këtë deklaratë e dha Semi, shoqe e ngushtë e Bora Zemanit, prej 15 vitesh. “Nëse je single, pse e puthe atë natë? Keq bëre që e puthe. Tentove ta puthje, e puthe e pastaj thua jam single”, tha Semi e acaruar.