Liri Berisha merr pjesë në ‘Foltoren’ e bashkëshortit

Liri Berisha, gruaja e ish kryeministrit ka marrë pjesë në “Foltoren” e Sali Berishës me gratë dhe vajzat demokrate gjatë ditës së sotme.

Në foto duket se Liri Berisha e ndjek me vëmendje fjalën e bashkëshortit të saj ndërsa në disa momente duket e buzëqeshur.

LEXO EDHE  Covid në Shqipëri, 4 humbje jete dhe 406 raste të reja. Ja si shpërndahen

Ajo është e ulur në rreshtin e parë pranë grave të tjera demokrate. Ndërsa pranë Berishës qëndrojnë Floriana Garo dhe deputetja e PD, Albana Vokshi.