Korçë/ Gjendet një burrë i vdekur në banesë (Emri)

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në një banesë në qytetin e Korçës.

Burimet policore bëjnë me dije se viktima është shtetasi i identifikuar si Bardhyl Roko i moshes 70 vjeç i cili nuk ka patur shenja dhune.

LEXO EDHE  Apeli lë në fuqi dënimin për Shullazin dhe anëtarët e tjerë të grupit

Sipas informacioneve paraprake mësohet se viktima vuante nga një sëmundje, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat.