Vllaznia-Kastrioti, ndiqni ndeshjen LIVE

Vllaznia dhe Kastrioti po përballen, në kuadër të javës së nëntë të Superiores, që po luhet në stadiumin “Loro Boriçi”, ora 16:45.

Një takim i luftuar mes dyja skuadrave që kërkojnë medoemos 3 pikët. Shkodranët do kërkojnë fitoren e kthesës pas 3 javëve me rezultate negative ndërsa krutanët do kërkojnë fitoren që të dalin nga zona e ftohtë e renditjes.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gol i cuditshëm në supersfidën Man.United-Arsenal, shikoni çfarë ndodh me De Gean

Vllaznia-Kastrioti LIVE