E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Kastrioti

Etiketim: kastrioti

Emiljano Çela debuton me fitore me Kastriotin, krutanët mposhtin kampionët e...

Kastrioti ka arritur të mposhtë me rezultatin 2-0 kampionët aktualë të Shqipërisë, Teutën në stadiumin e qytetit të Kamzës falë golave të Bedri Grecës...

Zyrtare/ Kastrioti me trajner të ri, ja kush e zëvendëson Ramadan...

Kastrioti me trajner të ri. Krutanët kanë zgjidhur bashkëpunimin me Ramazan Ndreun, i cili u pezullua për 12 ndeshje nga Komisioni i Disiplinës dhe...

Laçi nuk ndalet, mposht Kastriotin dhe “fluturon” në renditje

Laçi mori fitoren e pestë radhazi dhe këtë herë kanë mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 kundër Kastriotit fqinj. Bardhezinjtë e drejtuar nga Mirel Josa...

VIDEO/ Gafë e Skënderbeut, Kastrioti rikthen baraspeshën në Korçë

Kastrioti ka barazuar shifrat përballë Skënderbeut në sfidën që po zhvillohet në Korçë. Pas një harkimi nga e djathta, Mensah nuk arrin të largojë topin...

Sfida e mbijetesës, Skënderbeu dhe Kastrioti publikojnë formacionet zyrtare

Në orën 16:45 do të luhet një duel mbijetese mes Skënderbeut dhe Kastriotit, takim i cili do të luhet në Korçë dhe është i...

Tirana merr fitoren e dytë radhazi, konfirmohet në krye të Superiores

Në ‘Air Albania”, Tirana bëri një tjetër paraqitje pozitive me lojë dhe rezultat duke u konfirmuar në krye të Superiores pavarësisht ndeshjes së Kukësit. Bardheblutë...

Tirana e mbyll në epërsi të dyfishtë pjesën e parë ndaj...

Tirana kryeson 2-0 ndaj Kastriotit teksa sapo ka përfunduar pjesa e parë. Taulant Seferi zhbllokon ndeshjen në minutën e 22-të me një goditje që...

Tirana-Kastrioti/ Bardheblutë në avantazh, Seferi zhbllokon ndeshjen

Tirana ka kaluar në avantazh ndaj Kastriotit në minutën e 22-të. Taulant Seferi zhbllokon ndeshjen me një goditje që prek shtyllën e djathtë të...

Sfida me Kastriotin në “Air Albania”, Tirana nxjerr në shitje biletat

Tirana kryesuese do të përballet me Kastriotin e vendit të fundit, në një sfidë e cila do të zhvillohet ditën e martë, ora 16:45...

Fitorja ndaj Kastriotit, Shkëmbi: Na shpëtoi Bakaj, kishim shumë nevojë për...

Dinamo ka marrë kundër Kastriotit 3 pikë më shumë vlerë, duke u rikthyer te  fitorja pas 3 javësh me rezultate negative. Me këtë fitore blutë...

Vllazni dominuese ndaj Kastriotit, kuqeblutë fitojnë dhe ngjiten në klasifikim

Vllaznia është rikthyer te fitorja në Superiore teksa ka mposhtur me rezultatin 3-1 Kastriotin. Në sfidën e zhvilluar në “Loro Boriçi”, kuqeblutë kanë dominuar...

Vllaznia-Kastrioti, ndiqni ndeshjen LIVE

Vllaznia dhe Kastrioti po përballen, në kuadër të javës së nëntë të Superiores, që po luhet në stadiumin “Loro Boriçi”, ora 16:45. Një takim i...

Vllaznia-Kastrioti, publikohen formacionet zyrtare

Vllaznia dhe Kastrioti do përballen ditën e sotme, në kuadër të javës së nëntë të Superiores, që do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”,...

Të Fundit