Gjiko rrëfen detaje nga njohja e veçantë me Elita Rudin

Foto: Instagram

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Gjiko, gjatë një interviste që dha për Prive, ka veçuar 21 korrikun e vitit 2017, kur ka takuar Elitën. Njohja e tyre nisi nga një intervistë.

“Shumë njerëz dhe Elita, mendojnë se unë jam shakaxhi, por në jetë reale jam pak më serioz”, tha ai duke shtuar: “Në intervistat në emisionin e saj nuk vinte vetë, dërgonte gazetare tjetër, dhe mua më kapi inati”- tha reperi.

LEXO EDHE  Donaldi dhe Beatrix flenë bashkë (VIDEO)

Ai shtoi se për të realizuar intervistën kishte kërkuar që ta bënte Elita dhe më pas moderatorja kishte pranuar. Pas disa takimeve, ai tha se ia kishte bërë të qartë moderatores se nuk dëshironte të ishte vetëm te “friend zone” por më shumë, të ishte në “Elitë zone-n” e saj