Foto/ Publikohen mesazhet “hot” të Xhensila Peres me Olsi Bylykun dhe Encën

Xhensila Peres, gjatë një loje në emisionin ‘Glamour Zone’, i është kërkuar që t’i dërgojë një mesazh +18 disa prej emrave më të njohur të tregut shqiptar, si Olsi Bylyku, Enca, Drilon Hoxha, Matolale etj.

Në mesazh, ajo kërkon një takim gjatë orëve të vona për një masazh.

LEXO EDHE  Donaldi flet me Beatrix për Bora Zemanin: E di që nuk ndihet mirë tani, thjesht dua ta hedh pas

Enca pranoi menjëherë, duke u shprehur: “Babyyyy, edhe mua më ngeli në mendje”. Ndërsa Olsi Bylyku i tha: “Të kam thënë 1000 herë se bashkë jemi miq, por do prishesh me njerëzit e tjerë që se dinë se pi hashash.”