Iliri tregon kush janë tre vajzat më tërheqëse në shtëpinë e “Big Brother VIP” (Video)

Foto: Instagram

Banorët e “Big Brother” kanë organizuar një lojë me ‘’Kullën e balancës’’ dhe do të duhet të rrespektojnë sfidat apo pyetjet që janë shënuar poshtë secilës copëz dërrase.

lirit i është dashur të thotë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë. Sipas tij, vajzat më tërheqëse janë Beatrix, Beniada dhe Semi.

LEXO EDHE  Ja si dukej Dj PM para ndërhyrjeve estetike (Foto)