Xhensila Pere konkurrentes së ‘Love Story’: Fytyrë engjëlli me mendime djallëzore

Dea është njëra nga fronistet e “Love Story 2”, e cila është vënë përballë opinionistëve të “Talk Love Story”. Opinionistja Xhensila Pere tha se Dea është një fytyrë ëngjëlli me mendime djallëzore, gjë që nxiti diskutim në studio.

Pjesë nga biseda:

Xhensila Pere: Mendimi im për Dean është shumë i shkurtër dhe i qartë. Më duket një fytyrë ëngëlli me mendime djallëzore dhe udhëtimin e saj në “Love Story” e shikoj si një fluturim që do të nisë shumë qetë, por gjatë rrugës do të ketë shumë turbulenca.

Eni Shehu: Kishte tipare djallëzore, ku e vure re?

Xhensila Pere: Ndoshta nga ajo dolën dy kandidatët e tjerë në mënyrë surprizë dhe mënyra se si ajo ka treguar për të tërhequr vëmendjen më bën që të mendoj për këtë gjë.

Zhaklina: Mua më pëlqen Dea, më duket lozonjare, gazmore, e qeshur dhe më pëlqeu shumë si e menaxhoi situatën. Dinte si ta mendaxhonte situatën dhe me ato mjete rrethanore. Më duket shperthyese Dea.

Dea: Nuk dua të bëj cilësime, por jam tip dinamik, energjik, jam tipi i aventurave.

LEXO EDHE  A janë ndarë Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi? Flet vajza e çiftit