Plas sherri mes vajzave të ‘Love Story’: Je djall

Zgjedhja e Deas në një takim me Rein ka nxitur një debat mjaft të fortë në studion e “Talk Love Story” ku dhe janë shfaqur debatet e para mes vajzave.

Pjesë nga debati:

Zhaklina: Dhe unë isha shumë kurioze për përgjigjen e Deas, ishte vërtetë një ngacmim për sfidë apo edhe brenda kësaj sfidës kishte një lloj ngacmimi?

Daniela: Rei erdhi gati me një fragment që e kishte mësuar. E kishte ditur që Dea kishte një profesion stjuardese…

Dea: Rei nuk e dinte që unë isha stjuardesë.

Daniela: Më fal, Rei u kthye 3 herë dhe herë e tretë tha batutën. Rei erdhi me batutën, e kaloi në banalitet dhe unë ka qenë një fragment që nuk e kam prekur. I kam thënë “Rei stop banalitetit dhe brenda formatit ji më gentleman”.

Dea: Këtu bie në kundërshtim me fjalët e tua sepse nga njëra anë thua: Rei më pëlqen, është tip i zgjuar.

Daniela: Unë nuk kam dhënë asnjë lloj pëlqimi. Nëse ka pëlqim ndaj meje, do ta mbështes. E pëlqej Rein deri diku nuk po e hedh poshtë. Më vjen keq për zgjedhjet e tua Dea sepse zgjedh të kundërtën e asaj që ke thënë pak më parë. Dea si personazh duket engjëll, por mund të jetë djall dhe e shpreh këtë në fragmente.

LEXO EDHE  Rihanna shpallet heroinë kombëtare në Barbados