Efi Dhedhes tregon për herë të parë çfarë e ka Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën

Efi Dhedhes i është përgjigjur komenteve të ndjekësve në “Përputhen” dhe një prej tyre i vinte në pah ngjashmërinë me Borën dhe Elvanën duke e pyetur se çfarë i ka moderatoren dhe këngëtaren.

Konkurrentja tha se i bëhet shumë qejfi që e krahasojnë me dy femra kaq të bukura, por nuk i ka asgjë.

Efi: Unë që kur kam hyrë në këtë program të gjitha komentet më krahasojnë me Borën dhe Elvanën dhe më bëhet shumë qejfi që më krahasojnë me këto dy femra shumë të bukura. Por nuk i kam asgjë.

Bora: Çuditërisht të treja kemi ngjashmëri se dhe mua më thonë shpesh që ngjaj me Elvanën.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj bën deklaratën e fortë: Nëse Donaldi më thotë që të hidhemi, do hidhem bashkë me të