I kërkoi publikisht Antonelës që të pinin kafe, Ledjana zbulon çfarë ndodhi më pas

Foto: Instagram

Ledjana Prenga, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, teksa fliste për Antonela Berishën, tha se e kishte fshirë mesazhin që i kishte shkruar para disa javësh ku e ftonte për kafe.

Ledjana tha se pasi dëgjoi një intervistë të saj ku kishte thënë se mund të bëheshin mikesha, i dërgoi një mesazh ku i ofronte që të takoheshin për të pirë kafe, por më pas e fshiu.

LEXO EDHE  Arti në zi/ Ndërron jetë aktorja e njohur shqiptare

Ledjana zbuloi gjithashtu se ka marrë oferta për tu bërë pjesë e ekranit dhe së shpejti do e shohim me emisionin e saj televiziv që do t’i dedikohet palestrës, dietës, ushtrimeve, pra mënyrës për të mbajtur trupin në formë.