E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Ledjana prenga

Etiketim: ledjana prenga

Tha se e ka ngacmuar futbollisti Mario Balotelli, Ledjana “thumbon” Antonelën...

Antonela Berisha zbuloi pak ditë më parë se e kanë ngacmuar figura publike, sidomos politikanë. Antonela tregoi gjithashtu se është ngacmuar nga futbollisti i...

‘Gafa’ e Bora Zemanit i kujtoi Ledjanën, Mevlani përlotet në studio

Rrushja ka zgjedhur të takohet me Mevlanin për këtë javë në “Për’puthen”. Në fund Rrushja e pyeti nëse Mevlani mund t’i bënte edhe asaj një...

Ledjana Prenga nis një lidhje të re dashurie, zbulon detaje (Video)

Ledjana Prenga, ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’, e ftuar në rubrikën ‘Në Fermë', u pyet për Mevlanin dhe tha se e quan histori të mbyllyr dhe...

Mevlan Shaba zbulon arsyet pse e fshiu nga YouTube këngën që...

Mevlan Shaba ka zbuluar se nuk ruan më kontakte me Ledjana Prengën. Pas përfundimit të programit të dashurisë, ata hoqën njëri-tjetrin nga lista e...

I kërkoi publikisht Antonelës që të pinin kafe, Ledjana zbulon çfarë...

Ledjana Prenga, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, teksa fliste për Antonela Berishën, tha se e kishte fshirë mesazhin që i kishte shkruar para...

E papritur/ Mevlani i zëvendëson emrin Ledjanës në këngën që i...

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba ishin një nga çiftet më të komentuar dhe më të dashur për publikun në emisionin “Për’puthen” në sezonin e...

Eri Aga zbulon arsyen pse e demaskoi publikisht Ledjana Prengën

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga, i ftuar në “Glamour Zone”, zbuloi arsyen e prishjes së raportit me Ledjana Prengën. “Me Ledjanën unë kurrë nuk do...

Ledjana rikthehet në “Për’puthen”, flet për Mevlanin dhe Antonelën

Ish-konkurrentja e "Për'puthen 2", Ledjana Prenga,  është rikthyer në "Për’puthen Prime" ku ka folur për marrëdhënien me Mevlanin dhe Antonelën, për të cilët tregoi...

“Sikur e rref burrin 3 herë në ditë”, ndjekësit kritikojnë Ledjanën...

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Ledjana Prenga, prej disa kohësh nuk është aktive në rrjete sociale. Së fundmi, Ledjana ka postuar një foto në Instagram me një...

A ishte Antonela Berisha shkaku i ndarjes nga Ledjana? Mevlani zbulon...

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga dolën çift nga “Për’puthen", por u ndanë menjëherë dhe të shumtë ishin ata që mendonin se Antonela u bë...

Mevlan Shaba rrëfen të vërtetën e lidhjes me Ledjanën: Nuk e...

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba dolën çift nga "Për'puthen", por lidhja e tyre mori fund menjëherë sapo dolën nga emsioni. Dyshja kanë thumbuar dhe...

Doli çift me Ledjanën, Mevlani zbulon se është penduar për zgjedhjen...

Antonela Berisha dhe Mevlan Shaba ishin të ftuar në një intervistë së bashku në emisionin “Jashtë Loje” në Top News. Mevlani pranoi se është penduar...

Ledjana Prenga pjesë e “Big Brother VIP”? Zbulohet e vërteta

Spekulimet për konkurrentët e "Big Brother VIP" nisën menjëherë sapo u mësua se programi do të niste sërish këtë vit pas një pauze të...

Të Fundit