Graniti shokon me deklaratën për Fifin, zbulon detaje nga situata e rëndë që nuk u transmetua në TV

Banori i cili la shtëpinë javën e kaluar, ish-futbollisti Granit Cana, gjatë spektaklit të mbrëmshëm në “Big Brother VIP”, tha se ai zgjodhi t’i qëndronte afër një banoreje që kishte probleme me shëndetin mendor, duke iu referuar këngëtares Fifi.

Pas kritikave të shumta, Graniti tha se nuk mund të vazhdonte i qetë lojën e tij pasi vendosi ti qëndrojë afër Fifit pas situatës së rëndë që ndodhi brenda shtepisë, por nuk u transmetua në TV.

LEXO EDHE  Xhoi Jakaj zbulon se Oriola Marashi është ftuar për tu futur në "Big Brother VIP": Ja pse refuzoi

“Graniti është kritikuar, por ai zgjodhi t’i qëndronte afër një personi që ka pasur probleme mentale, ku edhe e kemi parë që asaj i ka rënë të fikët dhe i ka dalur gjak nga hundët dhe goja”-tha Graniti.