E njihni të gjithë/ Ja kush është partneri i Balina Bodinakut (Foto)

Foto: Instagram

Balina Bodinaku është kthyer tashmë në një figurë të njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar pasi shfaqet dy herë në javë si opinioniste e “Big Brother Vip”.

Mirëpo e dini se partnerja e kujt është Balina? Përmes disa story-ve në Instagram ditën e djeshme ajo solli ndërmend që aventurat më të bukura i ka me partnerin e saj që është analisti Andi Bushati.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj flet për herë të parë pas eliminimit nga "Big Brother VIP"