E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Andi Bushati

Etiketim: Andi Bushati

Bushati: Njerëzit e Ramës i kanë shkuar Bashës në vilë

"Për një muaj e gjysëm, Edi Rama ka dërguar ndërmjetësit e tij, pothuaj çdo ditë me të njëjtin mesazh: ‘Ti kryeministër, unë president, vetëm...

Pro Albinit “anti- amerikan”

Nga Andi Bushati Që kur ankthi i ftohjes së Kosovës me Amerikën po përhapet me një shpejtësi më të madhe sesa frika nga koronavirusi, në...

Bulevardin e 2 Marsit e mbushi Rama, jo Meta

Nga Andi Bushati Bilanci Ilir Metës në këtë 2 mars nuk mund të matet me numra. Sfida e cila iu bë përpara kësaj të hëne,...

Hipokrizia për suksesin e ngritjes së SPAK

Nga Andi Bushati Një entusiazëm hipokrit dhe një gëzim i shtirë po shoqëron ngritjen e institucionit, që prej tre vitesh e gjysëm na e kanë...

“Teksa Xhulia përgatitej për gjyqin, Dako u rifut në bashkinë ku...

Nga Andi Bushati Pas termetit/ Pa dënim nuk ka rindërtim Në të njëjtën ditë që Xhulia Aliaj po përgatitej të dilte përpara gjykatës për të shqyrtuar...

Edin që vajton në zi e tradhëton Rama i oligarkëve

Nga Andi Bushati Edi Rama nuk ka zhgënjyer askënd që ka vënë bast se ai do thyejë kodin e heshtjes këtë ditë zie. Si një...

“Shpërthen” analisti i majtë/ Rama problem për vendin, përdor malavitën…

Analisti Andi Bushati dhe drejtuesi i emisionit “Provokacija”, Mustafa Nano, kanë debatuar në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, lidhur me daljen e opozitës nga...

Fytyra e Ramës në pasqyrën e Brukselit

Andi Bushati-Edi Rama ka treguar edhe njëherë në Bruksel se ai di të jetë një manipulator i talentuar. Në qëndrimet që ka mbajtur dhe...
WhatsApp DENONCO