Vra*ja e të miturit në Fier, reagon Noizy: Autori duhet pushkatuar

Reperi shqiptar, Noizy ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të regjistruar ditën e sotme në Fier, ku Klodian Çalamani rrëmbeu dhe vrau një fëmijë 8-vjeçar.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Instagram, reperi shprehet se autori i kësaj ngjarjeje të rëndë duhet pushkatuar.

LEXO EDHE  Degradoi sherri me Mikelën, Ritvana largohet nga ‘Për’puthen’

Unë jam “PRO” ligjit për pushkatim për mostra si Klodian Çalamani dhe përdhunues. Le të na vonohet edhe ca vjet anëtarësimi në Europë ska gjë“, shkruan reperi.

Ndërkohë, Çalamani ka pranuar autorësinë e krimit por nuk ka treguar motivin e ngjarjes së rëndë.