Rita Lati befason me deklaratën: Do martohem unë para, pastaj Roza

Foto: Instagram

Moderatorja Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka. Gjatë intervistës Ronaldo ngacmoi Rozën, nëse kësaj të fundit i ka ardhur koha të martohet.

Roza nuk ngurroi dhe telefonoi të ëmën, aktoren Rita Lati. Kjo e fundit nga telefoni u shpreh se është koha e saj të martohet dhe jo e Rozës.

“Mami e ka shumë xhan Ronaldon, e shoh. Koha me u martu për Rozën jo, do martohem unë njëherë”- tha Rita duke shkaktuar të qeshura në studio.

LEXO EDHE  Divorcohet për herë të pestë Pamela Anderson