Ish-deputeti: Kuvendi i PD më 11 dhjetor, në 18 është ai i Sorosit

Ish deputeti demokrat Klevis Balliu ka reaguar me një postim në faqen e tij në rrjetin social pas deklarimit të një dite më parë për një kongres tjetër të thirrur nga Lulzim Basha dhe miratuar nga shumica e anëtarëve të Kryesisë.

LEXO EDHE  Reshjet e dendura, Vjosa del nga shtrati

“Më 11 Dhjetor është Kuvendi i Partisë Demokratike. Në 18 Dhjetor është Kuvendi i Sorosit”, shkruan Balliu në shenimin e tij që e shoqëron edhe me një fotomontazh.

Ja postimi i plotë: