Aksidenti në Prishtinë/ Një nga makinat e dëmtuara është e stilistes Lia Stublla (FOTO)

Foto: Instagram

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në lagjen Dragodan të Prishtinës dhe nga raportimet mësohet se kanë qenë të përfshira tre makina.

Një nga makinat e dëmtuara është e stilistes së njohur shqiptare, Lia Stublla. Lajmi u bë i ditur nga vetë ajo në një postim në InstaStory. Stilistja ka dhënë edhe disa detaje duke treguar se si ka ndodhur aksidenti.

LEXO EDHE  Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në dhomën e zhveshjes (Foto)

“Faleminderit për interesim ne jemi mirë. Gjatë natës së mbrëmshme një vajzë e pirë me veturë Range Rover i ka dëmtuar veturat në parking. E rëndësishme që nuk ka të lënduar”– ka shkruar ajo.