Shqipëri-Andorrë, rezultati i pjesës së parë na zbret në vend të katërt në grup

Në “Air Albania”, pa praninë e tifozëve, po luhet ndeshja e fundit e Grupit I eliminator të Botërorit “Katar 2022” mes Shqipërisë dhe Andorrës.

Sapo ka startuar pjesa e dytë, ndërsa gjatë fraksionit të parë, të dy ekipet patën rastet e tyre, por pa mundur të shënojnë.

LEXO EDHE  Vr*tet para palestrës boksieri i njohur! Emri

Rezultati 0-0 i zbret kuqezinjtë në vend të katërt në grup, pasi Hungaria po fiton 1-0 në Poloni dhe ngjitet e treta me 17 pikë.