Përplasje fizike me Jemin Gjanën? Ja çfarë thotë Aldo Bumçi

Këtë pasdite qarkulloi në disa portale një lajm ‘scoop’. U raportua sikur në mbledhjen e Kryesisë së PD ishin konfrontuar fizikisht Jemin Gjana dhe Aldo Bumçi.

Në Çim Peka Live në Syri Tv, ish-deputeti Bumçi mohoi përplasjen fizike.

LEXO EDHE  Emri/ I biri e denoncoi të zhdukur 1 muaj më parë, 70-vjeçari u gjet sot i dekompozuar

“Jo, asnjë përplasje fizike. Diskutime, debat po. Kemi qenë kolegë në qeverinë e kaluar. Vazhdojmë të jemi, sepse jemi në të njëjtën parti. Kishte diskutime dhe debate po”, u shpreh Bumçi.