Miriam Cani dhe Alban Skënderaj fotografohen në momente intime (Foto)

Foto: Instagram

Çifti i famshëm shqiptar, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa momente intime së bashku.

Në fotografitë që ka publikuar Cani, çifti shfaqen duke shkëmbyer puthje në një vend me pamje të mrekullueshme.

“Zemër përmbi zemër”- ka qenë përshkrimi i Miram krahas fotos. Albani nga ana tjetër ka publikuar një foto pranë bashkëshortes duke i dhuruar një puthje në ballë dhe krahas saj shkroi: “Në kohë të mira e të vështira”.

LEXO EDHE  Tayna iu këndon ‘Heroinave’ shqiptare (Video)