E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Alban Skenderaj

Etiketim: Alban Skenderaj

Alban Skënderaj tregon se çfarë nuk i pëlqen tek Miriami: Më...

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka treguar si rrallëhere se çfarë nuk i pëlqen te bashkëshortja, Miriami. I pyetur nga fëmijët te “Në Kurthin e...

Festuan përvjetorin e 14-të, Miriam Cani i bën dedikimin e veçantë...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë festuar dje plot 14 vite bashkë. Këngëtarja e ndau me ndjekësit këtë lajm të gëzueshëm nëpërmjet një postimi në...

Miriam Cani flet për zënkat me Alban Skënderaj dhe sjelljen e...

Këngëtarja Miriam Cani ka folur së fundmi në lidhje me marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, këngëtarin Alban Skënderaj. E ftuar në emisionin...

Miriam Cani zbulon sekretin, ja çfarë i ndodhi ditën e celebrimit...

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur për brendin e saj më të ri...

Kartolina e veçantë e festave nga Alban Skënderaj dhe Miriam Cani...

Çifti më i dashur i showbiz-it shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë ndarë së fundmi me ndjekësit kartolinën më të bukur familjare. Ata...

Për herë të parë! Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti...

Arilena Ara dhe Alban Skënderaj, për herë të parë, do të vijnë me një bashkëpunim. Lajmi është bërë i ditur nga “News31.al”, ndërkohë  këngëtarët...

Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Alban Skënderaj

Këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe më jetëgjatë në showbiz. Prej 13 vitesh ata...

Miriam Cani tregon arsyen e zënkave me Alban Skënderajn (Foto)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë çifti më i dashur për publikun shqiptar. Ata janë prej vitesh në krahët e njëri-tjetrit dhe janë prindër...

Këngëtari shqiptar akuza të rënda ndaj Alban Skënderajt dhe Elgit Dodës...

Ditën e djeshme, këngëtarët e njohur Alban Skënderaj dhe Elgit Doda lançuan këngën e tyre më të re ‘Parajsa ime’. Bashkëpunimi i tyre veror...

Gazetarja tregon ‘çmendurinë’ që ka bërë për Alban Skënderaj: E përndoqa,...

E ftuar në "Mes Yjesh", Ora News përballë gazetarit Ronaldo Sharka, këtë të enjte ka qenë e ftuar gazetarja dhe njëkohësisht këngëtarja Genta Hodo. Ronaldo...

“Koronavirusi është përhapur në Shqipëri”, Alban Skënderaj ngre disa pikëpyetje (Foto)

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me shkrimin e tij në Instagram. Ai ka bërë një analizë në lidhje me...

Dita e të dashuruarve/ Ja si po e festojnë VIP-at shqiptarë...

14 shkurt 2020 dita e të dashuruarve. Ja si e kanë uruar partnerin e tyre VIP-at shqiptarë Julian Deda ka pozuar me bashkëshorten në një...
WhatsApp DENONCO