E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Miriam Cani

Etiketim: Miriam Cani

Alban Skënderaj tregon se çfarë nuk i pëlqen tek Miriami: Më...

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka treguar si rrallëhere se çfarë nuk i pëlqen te bashkëshortja, Miriami. I pyetur nga fëmijët te “Në Kurthin e...

Festuan përvjetorin e 14-të, Miriam Cani i bën dedikimin e veçantë...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë festuar dje plot 14 vite bashkë. Këngëtarja e ndau me ndjekësit këtë lajm të gëzueshëm nëpërmjet një postimi në...

Miriam Cani surprizon Arbana Osmanin me një dhuratë të veçantë

Moderatorja Arbana Osmani solli në jetë gjatë muajit dhjetor djalin e saj të dytë, të cilin e pagëzoi me emrin Diell. Tashmë vogëlushi është...

Miriam Cani flet për zënkat me Alban Skënderaj dhe sjelljen e...

Këngëtarja Miriam Cani ka folur së fundmi në lidhje me marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, këngëtarin Alban Skënderaj. E ftuar në emisionin...

Miriam Cani zbulon sekretin, ja çfarë i ndodhi ditën e celebrimit...

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur për brendin e saj më të ri...

Kartolina e veçantë e festave nga Alban Skënderaj dhe Miriam Cani...

Çifti më i dashur i showbiz-it shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë ndarë së fundmi me ndjekësit kartolinën më të bukur familjare. Ata...

Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Alban Skënderaj

Këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe më jetëgjatë në showbiz. Prej 13 vitesh ata...

Miriam Cani tregon arsyen e zënkave me Alban Skënderajn (Foto)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë çifti më i dashur për publikun shqiptar. Ata janë prej vitesh në krahët e njëri-tjetrit dhe janë prindër...

Miriam Cani feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën...

Këngëtarja bukuroshe Miriam Cani feston ditëlindjen ditën e sotme dhe besojeni aose jo ajo mbush plot 35 vjeç. Ka qenë Arilena Ara ajo që e...

Dita e të dashuruarve/ Ja si po e festojnë VIP-at shqiptarë...

14 shkurt 2020 dita e të dashuruarve. Ja si e kanë uruar partnerin e tyre VIP-at shqiptarë Julian Deda ka pozuar me bashkëshorten në një...
WhatsApp DENONCO