‘Kuvendi i PD më 18 Dhjetor’/ Noka me tone të larta: Vendim ilegjitim, firmat e mbledhura nga ‘Foltorja’ janë të rregullta

Sot, Lulzim Basha në mbledhjen e Kryesisë të Partisë Demokratike ka lajmëruar se më datë 18 dhjetor do të mblidhet Kuvendi Kombëtar i PD-së.

Në këtë mbledhje, ishte i pranishëm edhe Flamur Noka, që ka folur me tone të larta.

Noka është shprehur se Kryesia e PD-së është ilegjitime dhe se firmat e mbledhura nga Berisha për Kuvend më 11 dhjetor janë në rregull.

LEXO EDHE  40- vjeçari shqiptar që vrau gruan në Greqi: Nuk duroj të më shajnë, kam hallin e fëmijëve

“Kryesia ështe ilegjitime dhe firmat e mbledhura janë në rregull.

Cila pikë e statutit kërkon që firmat duhen depozituar tek ju”, mësohet të jetë shprehur Noka në mbledhjen e Kryesisë së PD-së.