Vokshi me gratë demokrate të njësisë 5: Askush nuk do ndalë kontributin e tyre për një PD më të fortë e më demokratike

Deputetja e PD, Albana Vokshi njëherësh kryetare e LDG ka takuar ditën e sotme gratë demokratë të Tiranës në njësinë 5.

Me anë të një postimi në Facebook, Vokshi shkruan se me zonjat demokrate diskutuan situatën aktuale në PD dhe ringritjen e forcës politike.

Sipas saj askush e asgjë nuk do ndalë apo të mohojë kontributin e tyre për një Parti më të fortë e më demokratike.

LEXO EDHE  Aksident i rëndë në qytetin e Beratit, 3 plagosur transportohen në spital

Postimi i Vokshit:

Me zonjat e mira demokrate të #LDGSH Dega 5 Tiranë.

Diskutuam për situatën aktuale në PD e në vend, ringritjen e PD për të përballuar sfidat e mëdha.

Zonjat e #LDGSh, sot më shumë e më të bashkuara se kurrë.

Askush e asgjë nuk do ndalë apo të mohojë kontributin e tyre për një Parti më të fortë e më demokratike.

#LDGSH forca më e madhe politike e grave në Shqipëri.