Kosova përballë Greqisë, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 20:45 Greqi-Kosovë, takim që zhvillohet në Athinë në kuadër të kualifikueseve të Botërorit, Katar 2022.

Një sfidë vetëm për statistikë për “dardanët” teksa renditen në vendin e fundit në grupin B.

LEXO EDHE  Vetëm 1400 testime/ 4 humbje jete dhe 195 të infektuar në 24 orët e fundit në Shqipëri

Trajneri momental Ghila ka hedhur në fushë lojtarët më të mirë të mundshëm, me sulmin që udhëhiqet nga Muriqi e pas tij vjen Rashica.

Greqi-Kosovë LIVE