Rozana Radi e thotë troç: S’do jetoja dot pa një burrë në krah

Foto: Instagram

Këngëtarja Rozana Radi, në një lidhje telefonike me emisionin “Goca dhe Gra”, diskutoi pë temën: Kush e përjeton më shumë ndarjen, burrat apo gratë? Rozana Radi u shpreh se djemtë e vuajnë më shumë ndarjen.

“Djemtë e vuajnë më tepër. Meshkujt mundohen ta kalojnë dhimbjen me një femër tjetër, e ju shtohet dhimbja më tepër. Kurse ne gratë marrim një pauzë për të mos bërë gabim sërish. Meshkujt gjithmonë kanë nevojë për një grua, në çdo moment, pasi ata kanë nevojë për një nënë”- tha këngëtarja.

LEXO EDHE  Ish-konkurrenti i "Për'puthen" zbulon për herë të parë se është bipolar

Ndërsa duke qeshur, Rozana u shpreh se “nuk ka qenë asnjëherë keq për burra”.

“Kam qenë një grua që e kam shijuar momentin me partnerin në krah. Kam pasur momentet e mia të mira dhe jo të këqija. Por nuk do të jetoja kurrë pa një burrë në krah. Kurrë mos thuaj kurrë, por atë që e do e kam fjalën”- tha Radi.