Paloma bën deklaratën e papritur: Kam parë shikim të zjarrtë mes Kledit dhe Arjolës

Paloma i ka habitur të gjithë me rrëfimin që bëri gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP”. Ajo tha se ka parë shikime të zjarrta mes Kledit dhe Arjolës, e mbase mund të ndodhë diçka mes tyre.

“Po të isha beqare do ta gjuaja se është një djalë i mrekullueshëm. Kam parë një shikim të zjarrtë mes Kledit dhe Arjolës. Pashë që Arjola u afeksionua shumë pas Kledit. E kapa disa momente që i thoshte shiko drejt, ata shikonin shikimet. Edhe Kledi ndihet shumë mirë. Ai po fliste për jetën e tij, për dashurinë e tij dhe më pas befas ndodhi ai ndryshim”– tha gazetarja e njohur.

LEXO EDHE  Adriana Matoshi del nga salla e operimit, si është gjendja e saj shëndetësore

Komentuesit në rrjete sociale mendojë gjithashtu se Arjola ka një pëlqim për Kledin.